Menu

Epson představil na IFA 2014 nejmenší A4 tiskárnu na světě

05.09.2014 14:33 | Michal Bareš + Přidat komentář
Epson představil na IFA 2014 nejmenší A4 tiskárnu na světě

Epson představil na IFA 2014 nejmenší A4 tiskárnu na světě | foto: CHIP

Epson dnes na veletrhu IFA 2014 v Berlíně uvádí na trh novou řadu produktů, včetně nejmenší a nejlehčí inkoustové tiskárny formátu A4 na světě, která nese název WorkForce WF-100W.

epson-wp-100-nahled

Epson WorkForce WF-100W

Tiskárna WorkForce WF-100W je podle výrobce nejmenší a nejlehčí inkoustová tiskárna formátu A4 na světě. Má integrovanou baterii, kterou lze dobít prostřednictvím USB nebo pomocí dodaného síťového adaptéru. Její rozměry jsou 309 x 154 x 61 mm a hmotnost činí jen1,6 kg. Je to také jediná přenosná tiskárna s LCD displejem, která používá pigmetový inkoust, který je odolnější vůči rozmazání. Kromě USB konektoru komunikuje tiskárna s okolím také prostřednictvím Wi-Fi, včetně  Wi-Fi Direct, podporuje funkce Epson iPrint, Email Print a je kompatibilní se službami Google Cloud Print a Apple AirPrint.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení