Menu

Epson Stylus Photo PX820FWD

24.08.2010 09:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Epson Stylus Photo PX820FWD

Epson Stylus Photo PX820FWD | foto: CHIP

Společnost Epson uvádí od září na trh novou multifunkci Stylus Photo PX820FWD, která patří do nejvyšší kategorie inkoustových multifunkcí tohoto výrobce. Zařízení je vybaveno Wi-Fi rozhraním, automatickým podavačem dokumentů, duplexní jednotkou a dokáže tisknout, kopírovat a skenovat.

Epson Stylus Photo PX820FWD je vybaven dotykovým panelem s inteligentní navigací vč. integrovaného dotykového displeje. Okamžitý tisk fotografií lze provádět přímo z paměťových karet a fotoaparátů vybavených PictBridge rozhraním. Díky bezdrátovému i drátovému připojení lze funkce zařízení sdílet i v rámci domácí či firemní sítě.

Stylus Photo PX820FWD používá fotografický inkoust Epson Claria, který je vyroben na bázi kompletně rozpustných barviv (dye-based). Multifunkce dokáže sama rozpoznat typ vloženého papíru, takže nehrozí, že na fotopapír omylem vytisknete dopis, či na obyčejný papír fotografii.

Epson PX820FWD splňuje díky energetické efektivitě podmínky programu ENERGY STAR a snižuje tak výdaje a negativní dopad na životní prostředí. Uživatelé mohou ušetřit díky samostatným zásobníkům inkoustu a díky možnosti výběru z různých velikostí inkoustových kazet v závislosti na tiskových potřebách. Doporučená maloobchodní cena tiskárny Epson Stylus Photo PX820FWD byla stanovena na 5 790 Kč vč. DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení