Menu

ESET File Security

18.06.2011 16:21 | Redakce Chip + Přidat komentář
ESET File Security

ESET File Security | foto: CHIP

ESET zveřejnil RC verzi ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server. Nová verze bude obsahovat pět nových funkcí.

Například „e-Shell“ – nabízí kontrolu produktu z prostředí příkazového řádku a stejně jako zbylé čtyři funkce vylepšuje ovládání bezpečnostních řešení firmy ESET.

Základem ESET File Security 4.3 je ověřené skenovací jádro NOD32 Antivirus 4, které je rychlé, přesné a minimálně zatěžuje systémové prostředky. ESET File Security 4.3 ochrání kritickou firemní infrastrukturu před malwarovými útoky cílenými na kradení dat a omezení funkčnosti systémů.
Release Candidate verze ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server nabízí mj. tato vylepšení:
•    eShell – nové plnohodnotné uživatelské rozhraní z prostředí příkazového řádku je určeno pro zkušené uživatele. Prostřednictvím eShellu mohou uživatelé vykonávat pokročilé akce, exporty protokolů a vzdálenou správu prostřednictvím skriptování. Administrátorům umožňuje eShell simultánní řešení více úloh.
•    Automatické vyloučení – program automaticky zjistí a aplikuje doporučené vyloučení kritických souborů. Tím zajistí bezproblémové fungování.
Celkem nabízí RC verze produktu pět nových funkcí a více než desítku vylepšení. Pro více informací navštivte  www.eset.cz/cz/beta/file-windows-1.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení