Menu

ESET vydává novou řadu bezpečnostních produktů pro domácnosti

23.10.2018 16:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
ESET vydává novou řadu bezpečnostních produktů pro domácnosti

ESET vydává novou řadu bezpečnostních produktů pro domácnosti | foto: CHIP

Nejnovější verze produktů ESET poskytuje lepší ochranu, rychlejší instalaci a nový personalizovaný bezpečnostní přehled.

Nejnovější verzi bezpečnostních produktů ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium a ESET Family Security Pack pro domácnosti uvádí dnešním dnem na trh společnost ESET. Inovovaná řada nabízí uživatelům posílenou vícevrstvou ochranu, vylepšené monitorování domácí sítě, nový bezpečnostní přehled a řadu dalších funkcí. Mimo to se uživatelé mohou opět spolehnout na optimální kombinaci rychlosti, detekce a použitelnosti.

Předpokládá se, že do roku 2025 bude po celém světě více než 75 miliard zařízení připojených k internetu – od chytrých domácích přístrojů až po elektronické zdravotnické vychytávky – což představuje velkou potenciální hrozbu pro celý kybernetický svět. S rostoucím počtem připojených zařízení, jež používáme v každodenním životě, se zvyšuje i objem sdílených osobních a citlivých dat a rovněž narůstá počet vstupních bodů do sítí.

Právě tento nárůst počtu zařízení využívají hackeři ve svůj prospěch a uživatelé si proto nemohou dovolit zanedbávat bezpečnostní opatření. Vylepšení ochrany IoT prostřednictvím monitorování domácí sítě do našeho balíčku pro domácí uživatele znamená, že se naši zákazníci mohou cítit bezpečně s vědomím, že jejich internetová zařízení a domácí routery, ke kterým se připojují, jsou řádně zabezpečeny,“ říká Matej Krištofík, produktový manažer společnosti ESET.

Stejně jako v minulých letech si mohou uživatelé pro boj s online hrozbami vybrat z více produktů společnosti ESET: ESET NOD32 Antivirus slouží pro základní ochranu, ESET Internet Security obsahuje kromě základní ochrany proti malwaru i další bezpečnostní vrstvy včetně například chráněného prohlížeče pro přístup do internetového bankovnictví a ESET Smart Security Premium je určen pro uživatele, kteří hledají ty nejlepší nástroje a nejpokročilejší ochranu, kterou může v současné chvíli trh nabídnout. Zahrnuje technologie, jakými je například správce hesel či nástroj šifrování. Podle ESETu lze všechny produkty využívat bez viditelného vlivu na výkon chráněného zařízení. Základní nabídka poskytuje uživatelům komfortní a ultra rychlé skenování bez dopadu na běh operačního systému nebo narušení pohodlí uživatelů.

eset-nahled

Nejnovější verze bezpečnostních produktů společnosti ESET pro domácnosti nabízí nové funkce i vylepšení těch stávajících:

  • Bezpečnostní přehled – poskytuje uživatelům přehled o tom, co spuštěná ochrana ESET aktivně detekovala a blokovala. Dále uživatel získá přehled o dalších funkcích, jako jsou například správce hesel, ochrana proti krádeži nebo rodičovská kontrola.
  • Vylepšená instalace – dle výkonu daného zařízení lze dobu instalace bezpečnostního softwaru zkrátit až o 40 %.
  • Monitorování připojení v domácnosti – nejnovější bezpečnostní řešení od společnosti ESET umožňuje uživatelům testovat zranitelná místa chytrých zařízení připojených k routeru, jimiž mohou být například slabá hesla, a následně navrhuje možné opravy. Umožňuje také uživatelům najít chyby v zabezpečení portů, známé chyby zabezpečení firmwaru, škodlivé domény, slabá nebo výchozí hesla routerů a napadení malwarem.
  • Soulad s GDPR – všechny produkty společnosti ESET jsou v souladu s GDPR.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení