Menu

Evolve Pahntom: Lehčí než voda

19.04.2011 13:28 | Redakce Chip + Přidat komentář
Evolve Pahntom: Lehčí než voda

Evolve Pahntom: Lehčí než voda | foto: CHIP

Portfolio odolných telefonů EVOLVE dále roste. Po Survivoru a Predatoru nyní přichází Phantom, první plovoucí odolný mobil na světě, ideální společník do přírody nebo na cesty při zachování příznivé ceny.

Značka EVOLVE rozšiřuje portfolio odolných telefonů o další model. Přichází první plovoucí telefon na světě odolný proti pádu, a to až z výšky 1,6 metru. Již se nemusíte obávat, že vám telefon spadne do vody a půjde ke dnu. EVOLVE Phantom po pádu do vody jednoduše vylovíte, protože zůstane plavat na hladině. Navíc je vodotěsný, takže můžete ihned bez obav dál telefonovat. Díky certifikaci IP57 odolává nejen vodě, ale i prachu a špíně. Je tedy ideálním společníkem rybářů, sportovců, vodáků nebo i dětí.

Telefon podporuje, mimo jiné, Bluetooth, FM rádio, je vybaven svítilnou a jeho telefonní seznam má kapacitu 500 kontaktů. Hmotnost telefonu je pouhých 86 gramů včetně baterie a jeho rozměry jsou 111 x 49 x 20 mm.

Předpokládaná koncová cena je 2 500 Kč s DPH. Telefon bude dostupný v obchodní síti koncem dubna 2011. Další podrobnosti naleznete již brzy na www.evolve.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení