Menu

Exinda SD-WAN od GFI pro softwarově definovanou správu WAN sítí

20.06.2019 10:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Exinda SD-WAN od GFI pro softwarově definovanou správu WAN sítí

Exinda SD-WAN od GFI pro softwarově definovanou správu WAN sítí | foto: CHIP

Společnost GFI Software představila Exinda SD-WAN, nové řešení umožňující provoz a jednotnou správu vícenásobných WAN připojení.

V kombinaci s řešením Exinda Network Orchestrator organizace získají přístup a garantovanou kvalitu přenosu pro klíčové podnikové aplikace v rámci své distribuované podnikové sítě. Exinda SD-WAN bude dostupná od 3. čtvrtletí tohoto roku.

Podniky a organizace se obracejí k technologii softwarově definovaných WAN sítí, aby vybudovaly cenově efektivní a snadno dostupné výkonné WAN připojení, místo využívání MPLS či jiných technologií. Exinda SD-WAN dovolí využívat a spravovat vícenásobná WAN připojení jako jedno připojení, s automatickým vyloučením problematických spojení.

Hlavní přednosti řešení:

-              Kombinuje a spravuje vícenásobné internetové přenosy od jakéhokoliv poskytovatele služeb.

-              Monitoruje a zasahuje proti výkonovým fluktuacím na straně ISP.

-              Doplňuje QoS management v rámci portfolia Exinda o softwarově definovanou správu WAN.

-              V kombinaci s Kerio Control poskytuje další vrstvu zabezpečení internetového připojení.

„Stále častěji se setkáváme s požadavky zákazníků na zvýšení kvality internetových přenosů s tím, jak roste počet kritických podnikových aplikací a služeb vyžadující stabilní připojení do internetu,“ řekl Jozef Kačala, sales engineer pro EMEA a APAC v GFI Software. „Exinda SD-WAN nabídne přínosy ve formě nákladově efektivní, snadné a spolehlivé správy vícenásobných WAN připojení, zejména u organizací s distribuovanou strukturou.“

Produkty Exinda, které společnost GFI Software získala formou akvizice v roce 2017, poskytují již více než jedenáct let 4000 podnikům a organizacím po celém světě jistotu toho, že jejich kritické aplikace vždy fungují. Řešení Exinda Network Orchestrator nabízí analytické nástroje poskytující komplexní přehled o síťovém provozu, uplatňuje podniková pravidla pro provoz v síti a optimalizuje výkonnost podnikových kritických aplikací prostřednictvím efektivní alokace šířky internetového pásma.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení