Menu

Fintech Revolut má českou pobočku

26.10.2018 13:45 | Josef Mika + Přidat komentář
Fintech Revolut má českou pobočku

Fintech Revolut má českou pobočku | foto: CHIP

Britský fintech startup Revolut otevřel pobočku v Praze. Nabídne také účty s českými IBAN kódy.

Klasické banky to mají a budou mít díky novým start-upům působícím ve finančních službách stále těžší. Bleskově rostoucí fintech firma Revolut už v České republice získala během několika prvních měsíců 40 tisíc klientů, celosvětově jich má přes 3 miliony. V mobilní aplikaci Revolut si mohou i čeští uživatelé během chvilky založit běžný účet, platit v zahraničí ve více jak 150 měnách bez poplatků, na svém Revolut účtu disponovat a směňovat 25 měn a posílat domácí i zahraniční platby za aktuální mezibankovní kurzy. Díky tomu se stala služba populární a slaví úspěchy v celé Evropě. Navíc expanduje i do USA a Asie.

Revolut nabízí alternativu k bankám v podobě levnějších a jednodušeji dostupných služeb. Klienty láká na nulové skryté poplatky, jasné smlouvy a zejména na převody měn na základě momentálního, středového mezibankovního kurzu. Ten je oproti běžně nabízeným kurzům výrazně výhodnější. Nutno ale zároveň říci, že Revolut ale není úplně pro každého. Fintech nemá pro klienty žádné kamenné pobočky, vše se řeší přes mobilní aplikaci (moc toho nepořídíte ani na webu).

Nyní ale Revolut plánuje zavést také účty s českými IBAN kódy. Tuzemští uživatelé si tak mimo jiné budou moci nechat na svůj účet Revolut posílat běžně výplatu či jiné platby. Revolut také v Praze otevírá svou vlastní pobočku. Bude ji řídit David Pavliska, který má zkušenosti z předních českých finančních společností a startupů jako jsou Home Credit, Fincentrum či Creative Dock. Zároveň s otevřením pobočky v Česku začíná běžet speciální nabídka. Až do 30. listopadu 2018 si mohou čeští zákazníci objednat svou Revolut kartu zdarma (standardně za ni zaplatí necelých 150 Kč). Zájemci se musí na webu revolut.com zaregistrovat a nabít si svůj Revolut účet minimálně částkou 300 Kč, platební karta je jim pak doručena zdarma. Nabídka platí pouze pro nové uživatele Revolutu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Reakce na Zdenka : Pravděpodobně využíváte plán Premium viz https://www.pujcimsipenize.cz/…lut-recenze/#… Co se týče výběru peněz, zkuste vložit kartu do bankomatu, poté by měly peníze jít bez problémů vybrat.

  Reagovat na komentář

  Recenzi na Revolut si můžete přečíst zde: http://www.pujcimsipenize.cz/…lut-recenze/

  Reagovat na komentář

  Problém z kartou revolut

  Byly mě tam zaslány peníze a nemohu si je vybrat karta mě ukazuje bezkontaktní platby jsou zakázané a nevím jak to mám aktivovat a strhly mě peníze za naky premium

  Reagovat na komentář

  Problém s kartou

  Gold karta Revolut mi už 2měsíce neumožní vybrat peníze i když tam mám hotovost! prý nedostatek financí i když mi tam chodí pravidelně výplata.

  Reagovat na komentář

  Problém

  Karta metal je špatná,chci vybrat a píše mi to, neplatná karta a nedostatek peněz .nedostanu se ke svým penězům nanic.platnost karty přitom do roku 2025.nedostanu se ne ebankovnictvi v telefonu

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení