Menu
CHIP Speedtest

Philips OLED+934 a OLED+984

06.09.2019 15:19 | Michal Bareš
Philips OLED+934 a OLED+984

Philips předvedl na veletrhu IFA nové televizory, které vznikly ve spolupráci se společností Bowers & Wilkins.

Nedílnou součástí diváckého zážitku je kromě dokonalého obrazu i adekvátní zvuková a atmosférická kulisa. Philips již léta používá oblíbený Ambilight, tedy technologii osvícení prostoru za televizorem. Na veletrhu IFA předvedl nové televizory, které vznikly ve spolupráci se společností Bowers & Wilkins. Ta k nim dodává zvukové lišty s podporou Dolby Atmos i vnitřní reproduktory uložené do samotného televizoru. Specialitou jsou do stropu směřující reproduktory, které zmohutňují prostorový zvukový dojem. Modely OLED+934 a OLED+984 jsou osazeny třetí generací obrazového procesoru P5, který snižuje výskyt šumu a zlepšuje kontrast, přesnost hran i barevného podání. Kvalitu reprodukce panelů OLED+934 a 984 jsme měli v zákulisí možnost porovnat s vlajkovými loděmi konkurenčních výrobců a (alespoň podle promítaných scén) Philips v tomto testu naprosto exceloval.

Modely OLED+934 a OLED+984 jsou postaveny na stejném konceptu jako OLED+903, ale navíc přidávají oddělené reproduktory, které posouvají zvuk na zcela novou úroveň. Na rozdíl od loňského modelu mají obě řady zvukový systém složený z více reproduktorů, z nichž některé jsou namontovány do fyzicky oddělených, akusticky optimalizovaných, rigidních externích skříní, které využívají mnoho konstrukčních principů a patentovaných technologií společných pro zvukové produkty Bowers & Wilkins.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.


Komerční sdělení