Menu

Fotoaparáty Coolpix s novou aplikací SnapBridge

29.02.2016 11:21 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Fotoaparáty Coolpix s novou aplikací SnapBridge

Fotoaparáty Coolpix s novou aplikací SnapBridge | foto: CHIP

Fotoaparáty řady Nikon COOLPIX kombinují nejnovější technologie pro práci s obrazem společnosti Nikon a osvědčenou optiku NIKKOR

Přístroje COOLPIX B700 s 60násobným optickým zoomem a COOLPIX A900 s 35násobným optickým zoomem nabízejí vynikající dosah na úrovni superteleobjektivů a záznam videosekvencí ve formátu 4K UHD, zatímco COOLPIX B500 kombinuje obrazový snímač CMOS s působivými 16 miliony pixelů a 40násobný optický zoom. Elegantně štíhlý COOLPIX A300 je vybaven 8násobným optickým zoomem. Všechny fotoaparáty jsou kompatibilní s novou aplikací Nikon SnapBridge, která udržuje trvalé automatické spojení mezi fotoaparátem a chytrým zařízením.

COOLPIX B700 je vybaven optikou NIKKOR ve formě objektivu s 60násobným optickým zoomem a optickými skly Super ED (zoom lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 120násobný) pro snadné získání snímků vzdálených objektů, jako je měsíc, zvířata v přírodě nebo rychlé akční sporty, v brilantních detailech. Kvalitní výsledky i do budoucna zajistí stopáž videosekvencí 4K UHD/30p a snímky ve formátu RAW (NRW) umožňující vysoce kvalitní další zpracování. Fotoaparát s 20,3 milionu pixelů a velkým rozsahem zoomu je vybaven výkonným systémem automatického zaostřování (AF) pro přesné fotografování, systémem redukce vibrací (VR) s dvojí detekcí a účinností 5 EV a bočním ovladačem zoomu pro minimalizaci chvění fotoaparátu. Výřez snímků lze určovat pomocí vestavěného elektronického hledáčku nebo pomocí 7,5cm/3˝ výklopného a otočného monitoru LCD – obojí s 921 000 pixely pro tvůrčí práci s kompozicí z libovolného úhlu – a přístroj umožňuje okamžité sdílení snímků pomocí aplikace SnapBridge.

COOLPIX A900 s 20,3 milionu pixelů je vybaven kvalitní optikou NIKKOR v těle kapesních rozměrů. Výkonný objektiv s 35násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 70násobný, umožňuje zachytit při cestování působivé scenérie s vysokou úrovní detailů nebo zaznamenat památné okamžiky doma na videosekvencích 4K UHD/30p. 7,5cm/3˝ výklopný monitor LCD s 921 000 pixely a vysokým rozlišením a manuální expoziční režimy (P/S/A/M) nabízí vysokou míru tvůrčí svobody a aplikace SnapBridge umožňuje okamžitě sdílet pořízené snímky.

COOLPIX B500 s 16 miliony pixelů má objektiv NIKKOR s 40násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 80násobnýů. Fotoaparát má výklopný 7,5cm/3˝ monitor LCD s 921 000 pixely, tlačítko zoomu se skokovým vrácením a záznam videosekvencí ve Full HD.

Štíhlý a stylový fotoaparát COOLPIX A300 s 20,1 milionu pixelů umožní snadno pořizovat snímky v běhu života. Objektiv NIKKOR s 8násobným optickým zoomem lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 16násobný. K dispozici je režim Inteligentní portrét pro snadné získání perfektních portrétních snímků a režim Automatická volba motivových programů pro automatickou optimalizaci nastavení fotoaparátu.

 SnapBridge

Spárování chytrého zařízení s fotoaparátem Nikon je jednoduchá, jednorázová operace. Stačí jen nainstalovat aplikaci SnapBridge do chytrého telefonu nebo tabletu, zapnout fotoaparát a vybrat jej ze seznamu dostupných zařízení v aplikaci. Aplikace SnapBridge udržuje na pozadí trvalé spojení s fotoaparátem: můžete tak přenášet snímky v okamžiku jejich pořízení bez nutnosti opakovaného připojování. Snímky jsou synchronizovány i v době, kdy je fotoaparát v režimu spánku, takže můžete pokračovat v používání chytrého zařízení bez přerušení. Díky aplikaci SnapBridge může vaše chytré zařízení zobrazovat živý náhled všeho, co vidí váš fotoaparát Nikon. Můžete vytvářet kompozice snímků na monitoru svého chytrého telefonu nebo tabletu a dálkově spouštět závěrku pro pořízení snímku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení