Menu

Galerie: Hledač věcí Beenode

25.10.2016 11:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Galerie: Hledač věcí Beenode

Galerie: Hledač věcí Beenode | foto: CHIP

Společnost AT Computers nabízí vyhledávač věcí Beenode firmy Skinzone. Díky barevnému přívěsku a aplikaci v mobilu se hledání ztracené věci zkrátí. 

Denně prý strávíme hledáním ztracených věcí v průměru 10 minut, což je ročně 61 hodin a za život 153 dní. Díky hledači věcí Beenode s aplikací se čas hledání může zkrátit. Stačí si důležitou věc (klíče, peněženku,…) zkrášlit barevným přívěskem a do mobilu nahrát aplikaci. Pomocí aplikace se pak snadno zjistí, kde se předmět naposledy nacházel, případně je možné ho vystopovat podle zvuku, který přívěsek vydává.

Toto malé zařízení využívající licencovanou technologii iBeacon komunikuje pomocí Bluetooth Low Energy, které spotřebuje přibližně 50x méně energie než klasické Bluetooth. Díky tomu má baterie CR2032 v zařízení dlouhou životnost. Zařízení si zaregistrujete a ovládáte přes aplikaci Beenode ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení