Menu

Genesis Titan 800 – momentální totální top

24.05.2018 10:05 | Milan Loucký + Přidat komentář
Genesis Titan 800 – momentální totální top

Genesis Titan 800 – momentální totální top | foto: CHIP

Novinkou v produktové řadě PC skříní Genesis je Titan 800, který aktuálně tuto produktovou řadu završuje. Vytvoření prostorné, funkční a odolné počítačové skříně v atraktivním designu, která zároveň zaručí efektivní chlazení, je velkou výzvou.

Genesis výzvu přijal a vytvořil atraktivní, ale přitom efektivní herní skříň s prostorným vnitřkem, ve které můžete uvěznit i své hardwarové monstrum a probudit jej stiskem jediného tlačítka. Skříň je vybavená bočnicí s průhledným oknem a čtyřmi 120mm ventilátory s barevným podsvícením.

Již v základní výbavě uživatel dostává skříň se čtyřmi ventilátory: dva jsou nainstalovány vpředu na průhledném akrylovém panelu, jeden vzadu a jeden ve vrchní části skříně. Každý z ventilátorů je vybaven 33 LED diodami, což zvýrazňuje atraktivní vzhled skříně. Model Titan 800 je dostupný ve třech barevných variantách podsvícení: červené, modré a zelené.

Uživatelé, kteří rádi své vybavení kontrolují, ale i ti, kteří se s ním rádi chlubí, určitě docení průhledné okno umístěné v levé bočnici. Aby pod kapotou panoval pořádek, který má velký vliv na správné proudění vzduchu, vnitřní konstrukce skříně obsahuje speciální kanály za základní deskou a montážní otvory, což usnadňuje vedení kabeláže. Skříň je dodatečně vybavena spodním tunelem, který odděluje zdroj od hlavní komory, což rovněž významně zefektivňuje proudění vzduchu.

Rozměry skříně Titan 800 umožňují montáž základní desky ATX, micro-ATX a mini-ATX a její vnitřní prostor poskytuje uživateli možnost téměř libovolné konfigurace komponentů, včetně grafické karty s délkou až 380 mm a chladiče s výškou do 161 mm. V interiéru skříně Titan 800 se počítá i s jednou pozicí formátu 5,25" pro optickou mechaniku a se dvěma pozicemi pro SSD disk a čtyřmi ventilátory, které jsou v základním vybavení. Dvě pozice formátu 3,5" se nacházejí ve spodním tunelu.

Napájecí zdroje mají tendenci vytvářet značné množství horkého vzduchu, proto má skříň Titan 800 speciální spodní tunel, který odděluje zdroj od hlavní komory, čímž se zvyšuje efektivnost odvodu tepla, což přímo ovlivňuje prodloužení životnosti komponentů. Každý ví, že elektronické komponenty netolerují prach, a proto najdete ve skříni Titan 800 dva odnímatelné prachové filtry, které jsou umístěné v horní a dolní části. Filtry jsou připevněny magnetickými pásky, takže se dají jednoduše odstranit.

Dostupnost a cena

PC skříň Genesis Titan 800 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 989 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení