Menu

Google+ se otevírá všem

21.09.2011 07:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Google+ se otevírá všem

Google+ se otevírá všem | foto: CHIP

Ring volný.

Google+ se včera večer našeho času (včera ráno času pacifického) otevřel pro všechny zájemce. Už nepotřebujete pozvánky. Teprve nyní se opravdu ukáže, nakolik bude Google+ vážným soupeřem Facebooku.

Oficiálně služba přechází z fáze zkušební do fáze beta. V podstatě je to však jen slovíčkaření, neboť všechny webové služby jsou neustále ve vývoji, a nejsou‑li, pak to znamená, že končí
 
Než se do Google+ vrhnete, dobře zvažte toto: Vstoupením do Google+ nenávratně s touto službou sloučíte svůj uživatelský profil u Googlu. Ten je pro vás přitom vstupenkou k některým jiným službám Googlu.

Google+ přitom přísně vyžaduje skutečná jména a nikterak s toho neslevil. A kromě toho smluvní podmínky požadují plnoletost!

Jestliže někdo v Googlu shledá, že něčím na Google+ nebo ve svém profilu porušujete stanovená pravidla, může vám uzavřít nejen profil, ale někdy i sám účet u Googlu. Tím najednou přijdete o přístup k takřka všem službám u Googlu, například k Gmailu! Opravdu si dejte pozor, podobných příběhů je nyní plný internet.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení