Menu

GTA 6 na novém videu: masivní únik odhaluje skoro vše, podívejte se

19.09.2022 16:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
GTA 6 na novém videu: masivní únik odhaluje skoro vše, podívejte se

GTA 6 na novém videu: masivní únik odhaluje skoro vše, podívejte se | foto: Rockstar Games / GTA Online press kit

Nová akční městská akce od studia Rockstar jménem GTA 6 patří k nejočekávanějším videohrám současnosti. Podle expertů vyjde v příštím roce, případně v roce 2024. Čekání na vydání je však nově zpříjemněno masivním únikem, který zobrazuje fotky i videa přímo ze hry.

Nejprve k tomu, kde se uniklé materiály vzaly. Na serveru GTA Forums je vyvěsil uživatel s přezdívkou tepotuberhacker. Ten tvrdí, že je získal z platformy Slack. Samozřejmě, že nemůžeme ověřit skutečnou pravost těchto záběrů, nicméně většina Insiderů a osobností věnujících se únikům se shoduje na tom, že jde o skutečné záběry z rané fáze vývoje Grand Theft Auto 6 (pouze pracovní název).

GTA 6 na videu

A nyní již k tomu, co všechno úniky zobrazují. Děj bude zasazen do města Vice City, které si bere za předobraz floridskou metropoli – a jedno z nejdražších měst v USA – Miami. Hrát budete za úhlavní dvojici postav Luciu a Jasona. Pokud úniky nelžou, potvrzují se tedy spekulace, které hovoří o návratu do Vice City i přítomnosti ženské postavy.

| Zdroj: Banden / YouTube kanál

Další záběry ukazují podobu postav, jízdní model včetně ovladatelného interiéru aut, souboj s policií, dokonce i striptýzový klub nebo metro. Hra v tomto stylu hodně připomíná GTA V, hlavně pak záběr, na kterém hlavní postava vykrádá obchod a čerpací stanici. Sám zdroj úniku dokonce hovoří, že může zveřejnit mnohem víc dat a dokonce i testovací verzi Grand Theft Auto 6.

Samotné studio Rockstar či vydavatelé z Take-Two zatím nevydali žádné oficiální stanovisko, nicméně věci se z jejich strany již daly do pohybu. Take-Two podniklo několik kroků k tomu, aby záběry zmizely z fóra GTA Forums a blokují taktéž obsah na YouTube. Bohužel, jak už to tak bývá: co jednou nahrajete na internet, zůstane na internetu. Mimochodem to ale může potvrzovat, že záběry jsou pravé a tvůrci se snaží zahladit stopy.

Co si o novém úniku GTA 6 myslíte vy, jde o pravé záběry, nebo fanoušky po celém světě někdo tahá za nos?

Zdroj: Banden / YouTube kanál, Kotaku

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení