Menu

Porsche Design AOC AGON PD27: Závodní designový monitor

12.11.2020 15:10 | Michal Bareš + Přidat komentář
Porsche Design AOC AGON PD27: Závodní designový monitor

Porsche Design AOC AGON PD27: Závodní designový monitor | foto: AOC

AOC představilo speciální herní monitor vyrobený ve spolupráci s designérským střediskem Porsche Design.  Jedná se o výkonný zobrazovač se svébytným designem a také vysokou cenou.

27” monitor AOC AGON PD27 disponuje QHD rozlišením s obnovovací frekvencí 240 Hz a 0,5ms dobou odezvy MPRT (1ms GtG) a plynulost her zvyšuje podpora technologie AMD FreeSync Premium Pro. Zobrazovací panel je výrazně zahnutý s poloměrem jednoho metru (1000R) a splňuje nároky specifikace VESA DisplayHDR 400. Použitý VA panel má vysoký maximální jas na úrovni 550 cd/m2 a udávaný kontrast 2 500:1. Podle specifikací dokáže monitor zobrazit 119 % barevného prostoru sRGB a 89% Adobe RGB. K dispozici jsou dva konektory HDMI 2.0 a dva konektory typu DisplayPort, nechybí čtyřportový USB rozbočovač a dvojice 5W reproduktorů. USB-C konektor s podporou videa zde nenajdeme. Součástí dodávky je bezdrátový ovladač, která umožňuje rychlý přístup k nastavení monitoru nebo předvolbám her. Specialitou je projektor, který dokáže do prostoru před monitorem promítnout logo výrobce. Velmi důležitý je samozřejmě design, který má evokovat prostředí závodních automobilů a design vozů Porsche. Monitor se u nás bude prodávat od poloviny listopadu za doporučenou cenu 21 639 Kč. 

aoc-agon-pd27-f-agon-1

Zdroj: AOC

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.