Menu

Headset Cooler Master

22.08.2016 12:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Headset Cooler Master

Headset Cooler Master | foto: CHIP

Společnost Cooler Master uvádla na trh headset MasterPulse s technologií Bass FX. Novinka je určená zejména hráčům, ale také běžným uživatelům pro poslech hudby.

Série sluchátek MasterPulse je první z chystaných klasických headsetů značky Cooler Master určených pro hry, hudební nadšence a všechny, kteří chtějí univerzální zařízení na doma i na cesty. Do budoucna bude doplněn o verzi MasterPulse Pro s virtuálním 7.1 kanálovým zvukem, integrovanou zvukovou kartou a RGB podsvícením, a bezdrátový headset MasterPulse Maker.

Černá sluchátka jsou zhotovena v lehkém designu využívajícím pevnou hliníkovou vnější konstrukci a nastavitelnou čelenku. Váží 332 g a flexibilní hlavový most je změkčen 5 samostatnými polštářky. Polstrované, odnímatelné náušníky blokují nežádoucí hluk z okolí. Červený plochý kabel je imunní proti zamotání a nachází se na něm box pro ovládání hlasitosti a de/aktivaci mikrofonu.

Cooler Master MasterPulse Over-ear poskytují 2.0 kanálový zvuk prostřednictvím 44mm měničů s důrazem kladeným na výkon basů. Ten umocňuje také patentovaná technologie Cooler Master Bass FX dostupná tzv. „za běhu“ odejmutím, resp. nasazením magnetických krycích panelů na náušníky bez nutnosti externího napájení nebo softwarového zásahu. Odejmutí panelů otevře rezonanční komoru a zvýrazní tak nižší frekvence s dominantními bassy. Zavřené komory způsobí naopak čistý, vybalancovaný zvuk.

Headset disponuje mikrofonem ukrytým v levé mušli a díky 3,5mm 4pólovému jack konektoru jej lze připojit také k mobilnímu telefonu. Dodávaný Y adaptér, rozdělující signály, umožňuje připojení k počítači. Univerzální headset Cooler Master MasterPulse je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2000 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení