Menu

Herní design s maximální efektivností chlazení

28.07.2018 13:04 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní design s maximální efektivností chlazení

Herní design s maximální efektivností chlazení | foto: CHIP

Genesis Oxid 250 je chladicí podložka určená pro notebooky s maximální úhlopříčkou 17,3".

Díky konstrukci, která zajišťuje optimální průtok vzduchu, si můžete být jisti, že se váš notebook nepřehřeje ani při vysoké zátěži například během hraní her. Originální herní design navíc zkrášlí váš pracovní stůl.

Nejdůležitější vlastností chladicí podložky Genesis Oxid 250 je její efektivní, ale přitom tiché chlazení. Díky použití čtyř ventilátorů o průměru 140 mm s červeným LED podsvícením je notebook rovnoměrně chlazený po celé ploše, a navíc efektně podsvícený. Kolečko v zadní části podložky umožňuje plynulou regulaci otáček ventilátorů v rozmezí 0–2 500 ot./min., takže si můžete sami vybrat mezi výkonným, nebo tichým provozem a zajistit tak pro sebe a váš notebook optimální pracovní podmínky.

Chladicí podložka Genesis Oxid 250 nabízí také možnost nastavení úhlu sklonu ve čtyřech úrovních, což umožňuje pohodlnější a ergonomičtější používání notebooku, ale také zvyšuje průtok vzduchu.

Podložka Genesis Oxid 250 je navíc ještě vybavena rozbočovačem se dvěma porty USB, což výrazně zvyšuje její funkčnost a možnost připojení dodatečných zařízení.

Cena a dostupnost:

Chladicí podložka pod notebooky Genesis Oxid 250 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 529 Kč

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení