Menu

Herní klávesnice Yenkee YKB 3200 Shadow

11.10.2017 18:11 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní klávesnice Yenkee YKB 3200 Shadow

Herní klávesnice Yenkee YKB 3200 Shadow | foto: CHIP

Drátová herní klávesnice české firmy Yenkee nese označení YKB 3200 Shadow a je vybavena kovovou deskou a nastavitelným podsvícením s duhovými barvami. Navíc je tu i praktický držák na telefon.

K dispozici máte celkem devět režimů podsvícení, které lze ale také vypnout. Těchto několik režimů vám umožňuje nastavení podsvícená dle aktuálního použití, typu hry, prostředí nebo vaší nálady. Odolné klávesové spínače Rubber Dome byly navrženy tak, aby jejich odezva byla co nejrychlejší. I díky špičkové odezvě budete mít pocit, jako byste měli v rukou mechanickou klávesnici.

Klíčové vlastnosti klávesnice Yenkee YKB 3200 Shadow

  • Kovová klávesnice s držákem telefonu
  • Odolné „Rubber Dome“ klávesové spínače
  • Devět režimů duhového podsvícení
  • 19 kláves s funkcí „Anti-Ghosting“
  • Multimediální klávesy

Klávesnice s chytrými funkcemi

Yenkee 3200 YKB Shadow je také vybavena praktickým držákem na mobilní telefon, díky kterému nepromeškáte žádný hovor nebo zprávu, protože telefon máte neustále pod dohledem ve velmi účelně vytvořeném držáku. Další chytrou funkcí je zamknutí klávesy Windows – Win Lock. Deaktivací této klávesy zamezíte náhodnému vyvolání úvodní obrazovky operačního systému Windows během hraní her. Hned 19 kláves má funkci „Anti-Ghosting“. Můžete tedy současně stisknout několik kláves, aniž by došlo k jakémukoliv konfliktu. Samozřejmostí u této klávesnice jsou multimediální klávesy.

Klávesnice je podsvícená, jednotlivé klávesy však nejsou prosvícené. Životnost jednotlivých kláves výrobce uvádí na deset milionů úhozů i v režimu core hraní, kdy navíc oceníte provedení klávesnice z kovu, takže vám ani při vysilujících herních sezeních nebude cestovat po stole právě díky její hmotnosti, která činí 0,85 kg. Zdvih kláves je 3,6 mm s tolerancí ± 0,3 mm. Kabel USB má solidní délku 1,5 metru, takže ji připojíte snadno k počítači, který je uložen pod stolem.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení