Menu

Herní konzole Alienware Alpha míří do Evropy

13.08.2014 10:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní konzole Alienware Alpha míří do Evropy

Herní konzole Alienware Alpha míří do Evropy | foto: CHIP

Výkonná herní konzole Alienware Alpha od výrobce herních počítačů Alienware zamíří v listopadu do domácností v Evropě. Hráčům nabídne sílu špičkových stolních počítačů a velkou knihovnu herních titulů v praktickém a zároveň elegantním těle.

aw-alpha-asm100-lsy-00000f-bk-nahled

Alienware Alpha spojuje flexibilitu a funkčnost osobních počítačů s pohodlím a přístupností herních konzolí. Pařanům i příležitostným hráčům nabídne nejrozsáhlejší knihovnu kvalitních titulů všech žánrů z herní platformy Steam.

Konzole Alienware Alpha bude na trhu v rozdílných hardwarových konfiguracích. Základní varianta nabídne dvoujádrový procesor Intel i3, 4 GB paměti RAM a 500 GB pevný disk. Srdcem té nejvyšší verze může být například čtyřjádrový procesor Intel i7 spolupracující s 8 GB operační paměti, úložištěm pro hry o velikosti 2 TB a grafickou kartou NVIDIA založenou na architektuře Maxwell. Součástí každého balení je navíc herní ovladač Microsoft Xbox 360.

aw-alpha-asm100-lsy-0025rf-bk-nahled

Alienware se rovněž podělil o několik informací týkajících se rozhraní Alpha UI, díky kterému mohou uživatelé konzoli pohodlně ovládat čistě za pomoci přibaleného ovladače. Alienware Alpha při spuštění naběhne standardně právě do Alpha UI, jež navíc spolupracuje s platformou Steam a jejím „televizním“ režimem Big Picture. Všechny potřebné operace, úpravy a nastavení je tak možné provádět bez použití myši a klávesnice. Díky tomu je Alpha ideálním řešením pro hráče, kteří touží po výkonu a flexibilitě PC v komfortním konzolovém provedení.

aw-alpha-asm100-eml-01-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení