Menu

Herní konzole ve štíhlejším provedení

11.06.2013 07:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Herní konzole ve štíhlejším provedení

Herní konzole ve štíhlejším provedení | foto: CHIP

Microsoft na veletrhu E3 v Los Angeles představil nový design herní konzole Xbox 360. Na celém světě se už prodalo 76 milionů kusů a už více než dva roky je nejprodávanější konzolí v USA. Díky svému novému, štíhlému a stylovému designu, který využívá prvky značky Xbox One, nový Xbox 360 sjednocuje vzhled celé rodiny výrobků Xbox.

Nová konzole Xbox 360 je k dispozici v několika variantách za stejné ceny jako současná konzole. Microsoft oznámil, že každý uživatel sítě Xbox Live se Zlatým členstvím, nový nebo současný, dostane zdarma dvě hry pro Xbox 360 každý měsíc od 1. června až do uvedení Xbox One na trh, a to včetně oblíbených titulů jako „Halo 3“ nebo „Assassin’s Creed II.

Nejlepší světoví tvůrci stále přinášejí nové tituly pro Xbox 360. Herní studio Wargaming.net na tiskové konferenci Microsoftu na veletrhu E3 oznámilo, že nový díl hry „World of Tanks: Xbox 360 Edition“ přijde ještě v tomto roce výhradně pro konzoli Xbox 360. Microsoft představil také „Max: The Curse of Brotherhood,“ pokračování hry „Max and the Magic Marker“.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení