Menu

Herní laserová myška

10.08.2015 15:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní laserová myška

Herní laserová myška | foto: CHIP

Výrobce příslušenství Trust představil novou laserovou herní myš GXT 158 pro praváky i leváky s rozlišením 5000 DPI, programovatelnými tlačítky a LED podsvícením.

Herní myš GXT 158 je vyvedena ve futuristickém symetrickém designu vhodném pro praváky i leváky. Její matný povrch je podle výrobce příjemný na dotyk je přerušen na přední straně dvěma podsvícenými místy připomínajícími oči robota. Na obou bocích se nachází palcová tlačítka pro prohlížečové „zpět“ a „vpřed“. Nechybí podsvícené scrollovací kolečko, pod kterým se nachází tlačítko pro ovládání citlivosti myši.

Laserová herní myš Trust GTX 158 disponuje přesným snímačem s rozlišením 5000 DPI a 8 programovatelnými tlačítky. Součástí dodávky je software pro nastavení maker až na 5 profilů uložených do interní paměti. Nastavit lze také barvu a typ podsvícení. K počítači se myš připojuje prostřednictvím 1,7 m dlouhého opleteného kabelu s USB rozhraním. Cena myši je 1299 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení