Menu

Herní monitor s funkcí G-SYNC

25.06.2014 11:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní monitor s funkcí G-SYNC

Herní monitor s funkcí G-SYNC | foto: CHIP

Firma AOC představila nový herní monitor g2460Pg vybavený nejnovějšími technologiemi pro zajištění správného herního zážitku. Díky integrované technologii NVIDIA G-SYNC si hráči užijí hry bez trhání.

aoc-g2460pg-front-codaw-logo-nahled

Velmi rychlá doba odezvy 1 ms eliminuje duchy v obraze. Další výhodou pro hráče je skutečně rychlá obnovovací frekvence 144 Hz. Model g2460Pg překreslí obraz na monitoru více než dvakrát oproti klasickému 60 Hz modelu. Snižuje tak únavu očí a zabraňuje rozsypání obrazu. Navíc integrovaný DisplayPort je ideálním připojením pro bezproblémový přenos obrazu. To vše je podpořeno Full HD panelem s rozlišením 1920×1080 bodů s jasem 350 cd/cm².

Nový monitor AOC g2460Pg je vybaven technologií G-SYNC od NVIDIA. G-SYNC modul zabudovaný do monitoru synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s čipem grafické karty. Takto je zaručena okamžitá odezva ovládání hry bez zpoždění.

 U monitoru AOC g2460Pg je vše podřízeno hraní. Monitor vám dokonce pomůže i s uspořádáním kabelů na stole. Je vybaven ergonomickými funkcemi, jako jsou otáčení, náklon, výškové nastavení a pivot. Díky USB 3.0 a 2.0 portům k němu připojíte řadu dalších zařízení, která můžete zároveň dobíjet. Jako doplnění výbavy přináší AOC funkci zaměření středu monitoru. To dává hráčům možnost identifikovat přesný střed monitoru po stisknutí určeného knoflíku.

Výrobce na monitor poskytuje tříletou záruku. Jeho doporučená koncová cena je 11 460 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení