Menu

Herní notebook Nitro 5 s nejnovějšími procesory Intel Core i+

05.04.2018 11:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní notebook Nitro 5 s nejnovějšími procesory Intel Core i+

Herní notebook Nitro 5 s nejnovějšími procesory Intel Core i+ | foto: CHIP

Inovovaný notebook Acer Nitro 5 si nyní můžete pořídit i v konfiguraci s nejnovějšími procesory Intel Core 8. generace. Také grafika dostává vyšší porci výkonu a bezdrátové připojení nabízí gigabitový výkon.

Společnost Acer představila nejnovější přírůstek do své herní řady Nitro 5. 15,6" notebook je dodáván s nejnovějšími procesory 8. generace Intel Core i7 a Intel Core i7+, které nabízejí vylepšený šestijádrový design a mají vyšší výkon.

Nechybí ani paměť Intel Optane, která zvyšuje rychlost odezvy a zrychluje načítání souborů a rychlejší grafika v podobě karty NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Na notebooku Nitro 5 je k dispozici NVMe PCIe SSD s kapacitou až 512 GB, což je dostatek prostoru pro aplikace a hry. Notebook je také vybaven až 32 GB paměti DDR4, která spotřebovává o 20 % méně energie než paměť DDR3.

acer-nitro-5-an515-52-02-nahled

Kvalitní zvuk, jakožto zásadní komponentu pro hraní her, zajišťují mimo jiné technologie Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony společně s jemně vyladěnými reproduktory. Notebook Nitro 5 je vybaven Wi-Fi Intel Wireless-AC 9560 2x2 802.11ac nabízející gigabitové bezdrátové připojení a tím i výkon zlepšující hraní, streamování a komunikaci. Nechybí ani spousta portů včetně rychlého USB-C, HDMI 2.0 a gigabitového ethernetu. Acer Nitro 5 bude k dispozici v květnu za ceny od 799 €.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení