Menu

Herní notebook s vodním chlazením

09.02.2016 07:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní notebook s vodním chlazením

Herní notebook s vodním chlazením | foto: CHIP

Notebook GX700 ze série Republic of Gamers je prvním přenosným počítačem chlazeným kapalinou. Novinka k tomu potřebuje odnímatelný chladicí modul ROG Hydro Overclocking System.

Modul využívá čerpadlo k oběhu chladicí kapaliny okolo komponent notebooku produkujících teplo. I při odpojení z dokovacího modulu se jedná o nejrychlejší herní notebook, který pohání odemčený procesor Intel Core i7-6820HK („Skylake“), jenž umožňuje manuální přetaktování až na frekvenci 4 GHz. O extrémní grafický výkon na úrovni stolního počítače se stará karta Nvidia GeForce GTX980 a32 GB operační paměti typu DDR4. Počítač také obsahuje dvojici SSD disků v RAIDu s celkovou kapacitou 512 GB. GX700 dále nabídne 17,3“ IPS displej s rozlišením Full HD, který podporuje technologii Nvidia G-SYNC. Notebook a dok chrání před nárazy stylový cestovní kufr s logem ROG. Prodává se za 119 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.