Menu

HP Support Center rozšířen o nový portál a mobilní aplikaci

25.05.2011 08:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
HP Support Center rozšířen o nový portál a mobilní aplikaci

HP Support Center rozšířen o nový portál a mobilní aplikaci | foto: CHIP

Centrum zákaznické podpory HP bylo rozšířeno o nový portál a aplikaci pro mobilní technickou podporu.

Středisko podpory společnosti Hewlett-Packard, HP Support Center nyní přináší vylepšený přístup k IT odborníkům, nové on-line nástroje technické podpory a jako první na trhu stejnojmennou aplikaci pro mobilní technickou podporu.

Služby podpory HP Support Center nabízejí klientům:

  • Snadný a rychlý přístup ke komunitě HP Always On, jejímž prostřednictvím mohou komunikovat s tisíci IT profesionály, vzájemně sdílet osvědčené postupy při řešení problémů a vstupovat do znalostní databáze.
  • Nepřetržitou mobilní technickou podporu pro řešení společnosti HP a vybraných třetích stran prostřednictvím mobilních zařízení. Potřebná aplikace pro webOS, Android a IOS 4 by měla být k dispozici v létě letošního roku.
  • Řízení procesů online podpory týkajících se řešení problémů, správy smluv a záruk, zadávání jednotlivých případů podpory a spojení s aktuálně dostupnými odborníky HP.

Dostupnost

Všechny uvedené funkce lze využívat bez dodatečných nákladů v rámci běžné záruky, služeb HP Care Pack. Některé funkce vyžadují specifické úrovně podpory. Centrum podpory HP obsahující zmíněná vylepšení budou v České Republice k dispozici během června.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení