Menu

HP uvádí nový hybridní notebook pro firmy

02.09.2014 13:54 | Radek Kubeš + Přidat komentář
HP uvádí nový hybridní notebook pro firmy

HP uvádí nový hybridní notebook pro firmy | foto: CHIP

Firemní zákazníci mohou získat výkonný mobilní notebook s odnímatelným displejem.

Společnost HP představila nový mobilní počítač typu 2v1 pro firemní uživatele. Model HP Pro x2 612 lze využívat buď jako plnohodnotný, vysoce výkonný notebook, nebo jako samostatný tablet, který nabízí maximální flexibilitu a zároveň poskytuje vysokou úroveň zabezpečení potřebnou ke spolehlivé ochraně firemních dat.

  hp-x2-612-low-res-nahled

Elegantní hybridní počítač HP Pro x2 612 je prvním komerčně dostupným zařízením HP s odnímatelným displejem, vyvinutým „od základů“ výhradně pro podnikové uživatele. Přístroji vévodí 12,5" multidotykový full high-definition (FHD) displej, který je schopen rozlišit až deset dotykových povelů současně. O nadprůměrnou porci výkonu se starají procesory Intel Core i3/i5 s technologií vPro. Pro zajištění maximální bezpečnosti na cestách obsahuje zařízení HP BIOS, nástroj HP Client Security, utilitu HP Sure Start, bezpečnostní chip HP TPM, čtečku karet Smart Card a volitelnou čtečku otisků prstů. 

Mobilitu kompaktního přístroje HP Pro x2 612 zvyšují dva akumulátory – jeden s výdrží až osm a čtvrt hodiny je umístěn v tabletu a druhý, jenž dokáže poskytnout dalších šest hodin provozu na jedno nabití, „sídlí“ v klávesnicové části. V součtu tak zákazníci mohou využívat energii až na 14 hodin a 15 minut práce bez připojení k elektrickému zdroji, pokud budou používat tablet v kombinaci s klávesnicí.

Model HP Pro x2 612 navíc zajistí maximální mobilitu a možnosti připojení, neboť obsahuje Qualcomm Gobi 4G LTE modem a duální high-definition (HD) kamery pro snadné a pohodlné sdílení či editaci multimédií. 

Cena a dostupnost

Hybridní notebook HP Pro x2 612 vstupuje do prodeje v průběhu září. Doporučená koncová cena začíná na 23 990 Kč / 859 € s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení