Menu

Hry zdarma na Epic Games Store: vyzvednout si můžete novinku Star Wars Squadrons

25.11.2022 15:05 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Hry zdarma na Epic Games Store: vyzvednout si můžete novinku Star Wars Squadrons

Hry zdarma na Epic Games Store: vyzvednout si můžete novinku Star Wars Squadrons | foto: EA / Squadrons press kit

Platforma pro nákup digitálních kopií her Epic Games Store nabízí čas od času na omezenou dobu k vyzvednutí nějaký ten zajímavý titul zdarma. Aktuálně se v akci objevila jedna z posledních her z univerza Hvězdných válek.

Již ode dnešního dne je na Epic Games Store k vyzvednutí hra Star Wars: Squadrons. Jde o titul, ve kterém usednete do kokpitu jednoho z ikonických kluzáků a vesmírných stíhaček ze světa Hvězdných válek. Akce končí 1. prosince odpoledne, takže určitě není nač čekat. Jak už to znáte – jakmile si hru jednou aktivujete, už o ní nepřijdete.

Star Wars Squadrons zdarma

K dispozici máte hned několik opravdu klasických stíhaček: X-wing, A-wing, TIE fighter, bombardér a další, samozřejmě z obou stran příběhového spektra (jak Galaktická republika, tak Impérium či rebelové).

Kromě propracovaného grafického kabátku, lákavé audiovizuální stránky a té správné vesmírné atmosféry hra nabízí i podporu pro virtuální realitu – kdybyste si opravdu chtěli připadat, že v kokpitu sedíte. Samozřejmostí je péče o svou stíhačku, její úprava, dekorace anebo vylepšení štítů, zbraní na ní a podobně.

| Zdroj EA Star Wars / YouTube 

Hra vyšla původně v říjnu 2020 a byť za ní stojí vydavatel Electronic Arts (jako i za dalšími Star Wars hrami), o vývoj se postaral tým Motive Studios. Na oblíbeném serveru Metacritic si hra vysloužila vcelku kladné hodnocení 79 ze 100. Také co do recenzí na Steamu jde o povedenou videohru ze světa Star Wars.

Pokud by vás zajímaly doporučené hardwarové nároky, abyste hru vůbec na svém stroji zprovoznili, doporučuje se Intel i7 7700 či AMD Ryzen 7 2700X, 8 GB RAM, AMD Radeon RX 480, 570, popřípadě Nvidia GeForce GTX 1060 nebo 1070 a také 40 GB volného místa.

Zatímco simulátor vesmírného boje ve stíhačkách Star Wars: Squadrons je na Epicu zdarma do 1. prosince, od tohoto data bude k mání ještě dvojice spíše indie hříček. Jedním z nich je strategické RPG Fort Triumph, velmi podobný to počin známé tower defense Orcs Must Die. Druhou zmíněnou je pak RPG in a Box, ve které de facto vyvíjíte vlastní RPG hru ve hře.

Zdroj: Epic Games Store

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení