Menu

HTC Explorer: Levný Android

29.09.2011 15:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
HTC Explorer: Levný Android

HTC Explorer: Levný Android | foto: CHIP

Společnost HTC dnes rozšířila své portfolio produktů o nového zástupce v kategorii nejdostupnějších smartphonů – HTC Explorer.

Novinka je určena těm, kteří doposud s chytrými telefony nepřišli do styku a hledají plnohodnotný smartphone s ideálním poměrem cena/výkon. HTC Explorer je vybaven 3,2“ HVGA (480x320 pixelů) displejem, tří megapixelovým fotoaparátem a operačním systémem Android. Telefon obsahuje také nejnovější verzi uživatelského prostředí HTC Sense. Model HTC Explorer uceluje produktové portfolio výrobce HTC, díky čemuž společnost dokáže uspokojit potřeby nejrůznějších cílových skupin.

 

HTC Sense

HTC Explorer je vybaven nejnovější verzí uživatelského prostředí HTC Sense, která se poprvé představila ve stylovém modelu HTC Rhyme. Od ostatních nadstaveb se odlišuje vzájemnou provázaností jednotlivých aplikací, širokou nabídkou widgetů a působivými grafickými animacemi napříč celým prostředím. Předností nové verze HTC Sense je především jednoduše přizpůsobitelná pohotovostní obrazovka, na které si uživatel nastaví pouze aplikace, které denně používá.

 

Dostupnost

Zahájení prodeje HTC Explorer je v České republice plánováno na listopad letošního roku. Doporučená cena bude oznámena při zahájení prodeje. Telefon bude k dispozici v černé nebo modré barevné variantě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení