Menu

HTC RE: Foťte a natáčejte pod vodou, při sportu nebo jen tak

09.10.2014 09:59 | Aleš Přistál + Přidat komentář
HTC RE: Foťte a natáčejte pod vodou, při sportu nebo jen tak

HTC RE: Foťte a natáčejte pod vodou, při sportu nebo jen tak | foto: CHIP

HTC odstartovalo novou éru miniaturních kamer novinkou HTC RE. Kamera s netradičním designem nabízí pestrou škálou funkcí.

camera-htc-re Minimalistický válcový tvar kamerky RE perfektně padne do dlaně. Není třeba se obtěžovat zdlouhavým zapínáním kamery – zabudovaný senzor ji automaticky aktivuje hned po chycení do ruky. Velké dotykové tlačítko spouště reaguje na jemné dotyky – krátké poklepání spustí focení, zatímco delší podržení spustí natáčení videa. Díky tomu je zachycování kvalitního obrazového materiálu extrémně jednoduché a zábavné.

HTC RE ukrývá 16 megapixelový CMOS senzor, Full HD (1080p) rozlišení a 146 stupňovou čočku. RE disponuje také funkcemi pro vytváření zpomalených a časosběrných záběrů. Překážkou pro ni není ani voda, proti které je odolná bez potřeby jakýchkoliv dalších krytů a ochran.

Sdílení jediným kliknutím

HTC lze propojit s dnešními smartphony pomocí RE aplikace, jež automaticky synchronizuje pořízené fotky, videa i časosběrné záběry přes WiFi. Díky dostupnosti aplikace pro Android a iOS, není potřeba kameru spojovat s PC. RE zálohuje veškerý obsah do telefonu nebo cloudu a zvládá spolupracovat s aplikací Zoe, ve které lze jednoduše vyprodukovat videa profesionálních kvalit. Celé zařízení je navíc plně ovladatelné skrze příslušnou aplikaci v telefonu.

Neomezené možnosti

Partneři HTC se budou moci podílet na přinášení nových možností skrze otevřené API/SDK. HTC plánuje, že kamera RE v blízké budoucnosti nabídne živé streamování v reálném čase na YouTube kanál.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení