Menu

Huawei Ascend P7 v růžové verzi

17.10.2014 11:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Huawei Ascend P7 v růžové verzi

Huawei Ascend P7 v růžové verzi | foto: CHIP

Společnost Huawei zahájila od října na českém trhu prodej elegantního smartphonu Huawei Ascend P7 také v růžové verzi. Stylový top model je a ve volné distribuci za doporučenou maloobchodní cenu 9490 Kč. 

r8-nahled

Stylový model Ascend P7 s podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE navazuje na úspěch modelu Huawei Ascend P6. Tělo elegantního telefonu, které je vyrobené kombinací kovu a tvrzeného skla Corning Gorilla Glass 3, je pouhých 6,5 mm tenké a Ascend P7 je tak nejštíhlejším LTE smartphonem na trhu. Nabízí 5palcový displej s FullHD rozlišením a jemností 445 PPI, Android 4.4 KitKat, vysokorychlostní připojení 4G LTE, jedinečnou duální konstrukci antény pro lepší příjem signálu, výkonný přední fotoaparát s rekordním rozlišením 8MPx a funkcí panoramatických selfie, 13MPx zadní fotoaparát, 16 GB interní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karet, 2 GB paměti RAM a uživatelské rozhraní Emotion UI 2.3.

Na českém trhu je Huawei Ascend P7 dostupný od června 2014 u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v černé, bílé a od října i v růžové verzi za doporučenou maloobchodní cenu 9490 Kč a také u operátorů Vodafone a T-Mobile v černé variantě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení