Menu

Hudební přehrávač jako vypinač

27.06.2013 13:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Hudební přehrávač jako vypinač

Hudební přehrávač jako vypinač | foto: CHIP

Společnost ELKO EP představila přehrávač hudby a internetových rádií s názvem LARA. Miniaturní, síťový a s barevným OLED displejem.

Přehrávač LARA se ukrývá v rozměru a designu vypínače LOGUS90 a připojuje se do sítě LAN. Přehrává stream rádia i soubory multimediálních serverů. Externí zdroje hudby, například iPhone, iPod, MP3 přehrávač nebo telefon, je možné připojit do audio vstupu pomocí 3,5mm jacku.

 

 

Konfigurace nastavení zařízení se provádí v jednoduchém menu vzdáleně, nebo přes vlastní webový server přehrávače. LARA je vybavena OLED barevným displejem o velikosti 1,5”. Ovládá se dotykem na předním panelu přístroje nebo infračerveným dálkovým ovladačem, který je součástí balení výrobku.

 

 

Přehrávač LARA je zpestřením a doplněním systému inteligentní elektroinstalace iNELS s multimediální nástavbou, pro který je k dispozici již nyní. Připravuje se i verze pro širší využití, kterou si budou moci zakoupit i zákazníci, kteří systém iNLES doma nemají.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Přesně tohle zařízení chci! Má s ním někdo nějakou zkušenost? Funguje i v domě s tlustými stěnami?

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení