Menu

Hudební tabletek

06.06.2013 10:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Hudební tabletek

Hudební tabletek | foto: CHIP

Na český trh přichází první zástupce nové řady tabletů společnosti Lenovo se systémem Android. „Kapesní studio“ IdeaTab A1000 podle výrobce nabízí dokonale vyladěný zvuk, kvalitní obraz a zaoblený povrch. Díky svým malým rozměrům se hodí do kapsy saka nebo do kabelky.

Tablet IdeaTab A1000 má podle Lenova přirozený zvuk bez zkreslení. Integrovaná technologie Dolby Digital Plus a velké čelní stereo reproduktory z tabletu vytváří zařízení pro hudební nadšence. Vybaven je operačním systémem Android Jelly Bean 4.1 a postaven je na 1,2GHz dvoujádrovém procesoru. 16 GB vestavené paměti je pomocí microSD slotu rozšiřitelná až na 32 GB. Další zařízení lze k tabletu připojit přes USB port.

7palcový IdeaTab A1000 poskytuje se svými 340 g široké možnosti využití na různých místech, snadno se totiž vejde do kapsy nebo příruční tašky. Lenovo IdeaTab A1000 bude dostupný od konce června za cenu cca 3 500 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení