Menu

ICQ integruje chatování z Facebooku

25.03.2010 15:18 | Redakce Chip + Přidat komentář
ICQ integruje chatování z Facebooku

ICQ integruje chatování z Facebooku | foto: CHIP

ICQ 7 s integrovaným facebookovým chatem umožní uživatelům ICQ komunikovat s přáteli na Facebooku přímo z ICQ.

ICQ uvádí na trh verzi ICQ 7 s integrovaným chatem na Facebooku. Uživatelé ICQ 7 s facebookovým chatem si nyní mohou přidávat své přátele z Facebooku do seznamu ICQ kontaktů a chatovat s nimi z ICQ přes Instant Messaging.
Spolupráce s Facebookem je dalším krokem k integraci ICQ se sociálními sítěmi, která byla prezentována v lednu 2010 se spuštěním nové verze ICQ. Poslední verze ICQ 7 nabízí služby typu „Social Messaging“ v rámci IM nástroje, takže uživatelé mají k dispozici aktuální informace z předních sociálních sítí, jako jsou Facebook, twitter, YouTube a flickr, mohou komentovat různé aktuality a také posílat svůj Status na Facebook a twitter - přímo z ICQ.
Současná spolupráce mezi ICQ a Facebookem se rozšiřuje: uživatelé mohou nyní snadno přidat své přátele na Facebooku do seznamu kontaktů ICQ a chatovat s nimi z ICQ - v době, kdy jsou online na Facebooku.
Nová verze ICQ 7 je ke stažení na: http://www.icq.com/download/.
ICQ 7 je zdarma dostupná ke stažení také ve společné verzi s portálem Centrum.cz na: http://icq.centrum.cz/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení