Menu

IKEA: Stolní lampa s Wi-Fi reproduktorem

09.04.2019 13:45 | Pavel Trousil + Přidat komentář
IKEA: Stolní lampa s Wi-Fi reproduktorem

IKEA: Stolní lampa s Wi-Fi reproduktorem | foto: CHIP

Společnosti IKEA a Sonos si novým způsobem posvítily na zvuk. Rozhodly se zpřístupnit skvělý zvuk každému a představují první výrobky ze série SYMFONISK. Jedním z nich je nejhlasitější stolní lampa na světě.

Zvuk a světlo jsou dva velmi důležité prvky pro navození správné nálady kdekoli v domácnosti. IKEA a Sonos se proto rozhodly spojit dva produkty v jeden a vznikla tak stolní lampa s Wi-Fi reproduktorem SYMFONISK. Zatímco IKEA stojí za znalostmi v oblasti zařízení domácnosti a designu, společnost Sonos přispěla svými obsáhlými vědomostmi o zvuku.

image08-8-nahled

Pro IKEA je oblast zvuku součástí větší cesty směrem k chytré domácnosti, na kterou se vydala v roce 2015 prostřednictvím výrobků pro bezdrátové dobíjení a ve které krůček za krůčkem pokračuje stále dál. Nová série SYMFONISK bude poprvé k vidění od 9. do 14. dubna v Miláně na veletrhu Salone del Mobile (Torneria Tortona, Via Novi 5).

image11-nahled

Série SYMFONISK obsahuje nejen stolní lampu s Wi-Fi reproduktorem, ale i polici s Wi-Fi reproduktorem. Policový reproduktor nabízí spoustu možností využití ve všech částech domácnosti. Můžete jej schovat nebo vystavit. Dohromady s konzolí váží 3 kg. Pomocí háčků ho připevníte téměř na jakoukoli kuchyňskou tyč – můžete jej postavit svisle nebo vodorovně. Oba výrobky jsou kompatibilní s výrobky z nabídky společnosti Sonos a lze je ovládat prostřednictvím aplikace Sonos. Začátek prodeje na českém trhu i cena budou ještě upřesněny později.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení