Menu

Inspirovány studiovými reproduktory…

11.03.2019 13:43 | Milan Loucký + Přidat komentář
Inspirovány studiovými reproduktory…

Inspirovány studiovými reproduktory… | foto: CHIP

… přicházejí stereo reproduktory Genesis Helium 400BT s výkonem 40 W, jež zaujmou kvalitou zpracování, výrazným podáním nízkých tónů i moderním designem a kombinací pevného a bezdrátového připojení Bluetooth.

Reproduktory mají klasický obdélníkový tvar a dřevěné tělo, což je základem kvalitního zvuku. Ovládání vysokých a nízkých tónů umožňuje přizpůsobit zvuk podle vlastních požadavků.

Reproduktory Helium 400BT mají dřevěnou konstrukcí, 4" basový reproduktor a 2,3" středotónové reproduktory. Při navrhování výsledné podoby se Genesis inspiroval profesionálními studiovými reproduktory. Kombinace matné černé a červené barvy zvyšuje atraktivitu, boční ovládací panel používá kvalitní kovové prvky a ovladače.

Používání reproduktorů Helium 400BT zaručuje ovládací panel umístěný na pravém boku reproduktoru, na kterém se nacházejí ovladače úrovně hlasitosti a vysokých i nízkých tónů. Na bočním panelu se také nachází spínač pro změnu režimu Bluetooth a AUX.

Stolní reproduktory Genesis Helium 400BT umožňují jak pevné tak bezdrátové připojení pomocí Bluetooth. Mohou tedy plně sloužit pro přehrávání zvukové stopy nejen z PC ale i notebooku, chytrého telefonu a dalších zařízení s Bluetooth.

Reproduktory Genesis Helium 400BT jsou k dostání za 1239 Kč.

Specifikace:

Připojení: drátové 3,5mm jack + bezdrátové Bluetooth

Audio systém: stereo 2.0

Výkon reproduktorů: 2 × 20 W

Celkový výkon: 40 W RMS

Typ sestavy: Aktivní

Frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz

Impedance: 4 Ohm + 8 Ohm

Vstup: 1× jack 3,5mm (PC)

Typ napájení: 220-240 V

Ovládání hlasitosti: Ano (na bočním panelu)

Dálkové ovládání: Ne

Rozměry (Š×V×H): 143×252×207 mm

Materiál: Dřevo

Barva: černo-červená

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení