Menu

Intel kupuje výrobce náramku BASIS Science

27.03.2014 10:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Intel kupuje výrobce náramku BASIS Science

Intel kupuje výrobce náramku BASIS Science | foto: CHIP

Intel dokončil akvizici společnosti BASIS Science, výrobce náramku Basis, což je vyspělý monitor zdravotního stavu. Doplněn je také o webovou a mobilní službu. Akvizice urychlí zaměření Intelu na nositelnou elektroniku.

lrg-modal-leather34-nahled

Společnost Intel dnes oznámila, že dokončila akvizici společnosti BASIS Science, soukromé firmy a výrobce náramků Basis. Jedná se o monitor zdravotního stavu. Zařízení nošené na zápěstí je propojené s webovým a mobilním rozhraním a měří fyziologické údaje (např. srdeční tep), čímž pomáhá lidem udržovat se fit, lépe spát a méně se stresovat. Finanční podmínky smlouvy nebyly zveřejněny.

lrg-modal-leather-layingback-time-nahled

Intel aktivně vyvíjí nové produkty a spouští iniciativy s cílem urychlit inovaci nositelných zařízení. Strategií společnosti je vytvořit referenční zařízení, SoC a další technologické platformy, které budou moci využívat klienti při výrobě nositelné elektroniky. Intel nedávnopředstavil několik inovací a iniciativ zaměřených na fitness, funkčnost a styl. Akvizice společnosti BASIS urychlí zaměření Intelu na produkty, které lze nosit.

lrgmodal-leatherb1-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení