Menu
CHIP Speedtest

Intel otevírá obchod s aplikacemi pro netbooky

14.09.2010 21:18 | Redakce Chip
Intel otevírá obchod s aplikacemi pro netbooky
Intel nabízí procesory pro různé typy zařízení – pro notebooky, tablety, netbooky, nebo smarthphony. Teď chce nabídnout pro svoje řešení i aplikace. Na www.appup.com najdete ochod, kde jsou jak bezplatné, tak placené aplikace pro zábavu, sociální sítě, hry i pro nástroje pro vytváření obsahu.

Všechny nabízené aplikace na www.appup.com jsou optimalizované pro mobilitu a pro velikost displeje netbooku. Intel AppUp chce uživatele inspirovat k tomu, aby zkoušeli nové aplikace - proto nabízí možnost si aplikaci před koupí nejprve vyzkoušet zdarma. Najdete zde aplikace jak pro systémy Windows (XP a 7), tak pro Moblin (mobilní verze Linuxu).
Spuštění nákupního centra bylo doprovázeno nabídkou aplikací Adobe AIR a dále aplikacemi od společností Accuweather, Barnes & Noble, Funkitron, Gibson Guitars, iWin, Kaplan, KONAMI a Lifetime.
Zároveň byl spuštěn program Intel AppUp Developer Program, který má inspirovat vývojáře, aby vytvářeli inovativní aplikace pro koncové uživatele.

Intel tak chce nabídnou alternativu k obchodům App Store, kde Apple nabízí aplikace pro své produkty iPod Touch a iPhone a iPad a k obchodu Android Market, na kterém jsou k dispoizic aplikace pro operační systém Android OS firmy Google.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED