Menu

iPhone 4: od zítra v ČR v prodeji

19.08.2010 12:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
iPhone 4: od zítra v ČR v prodeji

iPhone 4: od zítra v ČR v prodeji | foto: CHIP

Novinka od Apple bude konečně k zakoupení i v České republice. Na svém skladu bude mít nový iPhone 4 internetová nákupní galerie MALL.cz, a to zítra v odpoledních hodinách, jako první v Česku. Zákazníci si tak mohou zakoupit kultovní dotykový telefon klasickou cestou v renomovaném obchodě a se zákonnou dvouletou zárukou.

Na MALL.cz bude možné zakoupit iPhone 4 v 32GB verzi za 26 990 Kč. Telefon komunikuje v českém jazyce a je do něj možné použít libovolnou Micro SIM kartu – stačí o ni požádat svého operátora, šikovnější z vás si ji vyrobí pomocí ostrého nože.
Oproti svým předchůdcům nabízí iPhone 4 znatelně odlišný design a řadu dalších vylepšení. K těm nejvýraznějším patří nový 3,5" displej Retina s rozlišením 960 x 640 pixelů (displej má 4x více pixelů než předchozí model iPhone 3GS a 78 % pixelů iPadu). Dále pak nová kamera s rozlišením 5 megapixelů a zabudovaným LED bleskem, která umí nahrávat video v HD kvalitě.
Uživatele potěší i delší výdrž baterie, sklo z obou stran telefonu (lepší odolnost proti poškrábání oproti plastu) a operační systém iOS 4 s podporou multitaskingu.
Internetové nákupní galerii MALL.cz se tak podaří českým zákazníkům iPhone 4 nabídnout jako první, a to oficiální cestou a se zákonnou dvouletou zárukou.
Zda bude Mall.cz dodávat k telefonu i ochranné pouzdro, které je nutné pro telefonování, abyste neztratili signál, to nám zatím zástupkyně Mall.cz nepotvrdila.

Operátoři by měli mít iPhone v nabídce příští týden.

Telefon se prodává za neuvěřitelně přemrštěnou cenu, ale na to jsou konec konců zákazníci Applu zvyklí.

Info: http://www.mall.cz/mobilni-telefony/apple-iphone-4-32gb

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení