Menu

iPhone: Intel Inside?

13.06.2016 14:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
iPhone: Intel Inside?

iPhone: Intel Inside? | foto: CHIP

Na internetu se objevují spekulace o tom, že v Apple iPhonu 7 by se mohl objevit LTE čip společnosti Intel. Pro Intel by to byla jistě dobrá zpráva.

V některých modelech iPhone se možná objeví LTE modemy firmy Intel a Apple tak možná dá přednost této firmě před produkty Qualcommu. Pro Intel by to bylo výrazné vítězství. Ačkoli se snaží na poli procesorů a čipů pro smartphony a tablety už delší dobu prosadit, zatím se jí to moc nedaří. iPhony s čipy od Intelu by se měly objevit v síti AT&T v USA. Tedy alespoň podle zprávy společnosti Bloomberg, která je s plány společnosti Intel obeznámena. Takovéto spekulace se ovšem objevily už loni.

iPhone 7 by se měl na trhu objevit v září tohoto roku a podle všeho by měl být velmi subtilní, vodě odolný a neměl by mít klasický 3,5“ jack pro sluchátka. Hovoří se také o hodně vylepšeném fotoaparátu, větším akumulátoru a bezdrátovém nabíjení. Celkem jistě by ale měl mít nový systém iOS 10. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení