Menu

Jednoduchý router pro každodenní použití

04.01.2019 13:37 | Milan Loucký + Přidat komentář
Jednoduchý router pro každodenní použití

Jednoduchý router pro každodenní použití | foto: CHIP

Nový bezdrátový Wi-Fi router TP-Link TL-WR820N nabízí všechny potřebné funkce a rychlost pro běžné surfování na internetu, hraní her i streamování HD multimédií.

Jeho výhodou je schopnost kvalitního pokrytí a šíření signálu díky využití technologií pro souběžné kombinování vysílání a příjmů. TL-WR820N tak zajišťuje stabilní spojení bez kolísání rychlosti. Nový router je vybaven funkcemi, jako jsou podpora IPTV, virtuální LAN pro optimalizaci provozu, možnost odděleného přístupu pro hosty či kontrola obsahu.

Pro ty, co potřebují spolehlivé a stabilní bezdrátové připojení a zároveň vyžadují prověřené technologie, nabízí router rychlost 300 Mbit/s na 2,4GHz pásmu. To je ideální pro každodenní surfování i zasílání e-mailů, komunikaci se zákazníky, chatování na sociálních sítích, hraní online tahových her, poslech internetových rádií či sledování videí. Umožňuje i bezproblémové sdílení lokálních souborů či plynulé streamování HD videí z domácího NAS úložiště.

Dvě externí antény využívají technologií 2x2 MIMO, čímž dosahují u připojených zařízení stabilní rychlosti bezdrátového přenosu. Jejich výkon 5 dB zase pokryje prostor standardního bytu, menší kanceláře, dílny i garáže.

Router je vybaven funkcí kontroly obsahu, která řídí, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu a jaký obsah si mohou prohlížet. Samostatné přihlášení pro hosty pak udržuje hlavní síť v bezpečí a oddělenou od surfujících návštěvníků, kteří tak nemají přístup ke sdíleným souborům, jako jsou například firemní informace, dokumenty, tabulky, nebo soukromé fotografie z dovolené.

Za pozornost ale stojí i ergonomický tvar a elegantní textury. Neotřelý design routeru nejenže umožňuje umístit jej jako stylový doplněk do každého prostoru, ale horní děrovaná plocha odvádí teplo, aby byl zajištěn stabilní provoz a dlouhodobá funkčnost routeru.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení