Menu

Jubilejní softwarové vylepšení SHIELD Experience Upgrade 7.1

11.09.2018 14:46 | Milan Loucký + Přidat komentář
Jubilejní softwarové vylepšení SHIELD Experience Upgrade 7.1

Jubilejní softwarové vylepšení SHIELD Experience Upgrade 7.1 | foto: CHIP

Společnost NVIDIA uvolnila jubilejní 20. vylepšení softwaru zařízení NVIDIA SHIELD TV s označením SHIELD Experience Upgrade 7.1.

Od uvedení SHIELDu v roce 2015 uplynuly více než tři roky. Po celou dobu vývojáři NVIDIA usilovně pracovali na tom, aby se z něj stalo nejlepší multimediální streamovací zařízení. Jedním z cílů byla myšlenka udělat z SHIELD TV univerzální a jediné zařízení do obývacího pokoje. Pravidelná vylepšení softwaru byla od počátku prioritou a fanoušci zařízení tak nebyli nuceni zakupovat každý rok nové zařízení.

Dvacátý softwarový SHIELD Experience Upgrade 7.1 obsahuje:

•             Podporu komunikace ve hře – pro komunikaci v předních titulech hraných přes GeForce NOW, například Fortnite – s headsetem zapojeným do 3,5mm konektoru ovladače SHIELD Controller

•             Vylepšenou podporu pro klávesnici a myš v GeForce NOW

o             Plynulejší a přesnější pohyb myši

o             Klávesové zkratky

o             Speciální výběr her určených pro klávesnici a myš

•             Více titulů vydaných v den zahájení, včetně Monster Hunter World a F1 2018

o             Nadcházející vydání hry Shadow of the Tomb Raider

•             Doprovodnou aplikaci pro telefony s operačním systémem Android a iPhony s virtuální klávesnicí a myší, které usnadní zadávání uživatelských jmen, e-mailových adres a hesel

•             Návrat funkcí NVIDIA Share (vysílání na Twitch, nahrávání a pořizování snímků)

•             Režim 120 Hz pro zobrazovací zařízení, které tuto obnovovací frekvenci podporují

•             Rychlou nabídku pro vypnutí, restart a spánek

Vylepšení z upgradu 7.1 se připojují k působivému listu již zavedených inovací. Za 3 roky pravidelných updatů systému byly přidány například: beta verze nové služby GeForce NOW, podpora HDR pro NVIDIA GameStream a přední aplikace jako jsou Netflix nebo Prime Video, schopnost sledovat a nahrávat živý přenos s aplikací Plex, podpora 360° YouTube videí, podpora ekosystému Amazon včetně Amazon Music přes Cast, podpora ekosystému Apple včetně iTunes Movies dostupných prostřednictvím aplikace Movies everywhere a iTunes Music skrze Google Music Manager, tři globální upgrady operačního systému se zcela novým uživatelským prostředím a podpora tisíce nových aplikací a her. To vše po celou dobu zcela zdarma.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení