Menu

Kanál Kino Svět zaměřený na dokumenty je na internetu zdarma

14.03.2013 12:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kanál Kino Svět zaměřený na dokumenty je na internetu zdarma

Kanál Kino Svět zaměřený na dokumenty je na internetu zdarma | foto: CHIP

Videopůjčovna Topfun nabízí nový kanál Kino Svět v rámci sekce Topfun Televize zdarma. Jde o neplacený 24 hodinový kanál zaměřený na dokumenty, který mohou sledovat i uživatelé chytrých televizorů a mobilních zařízení.

Společnost Topfun Media (provozovatel největší internetové videopůjčovny působící v České a Slovenské republice) a Československá filmová společnost uzavřeli dohodu na rozšíření nabídky kanálů na službě Topfun. Od 14. 3.2013 mohou diváci sledovat nový tematický kanál z produkce ČFS „Kino Svět“. Ke sledování tohoto kanálu mohou diváci použít všechny technologické platformy, které Topfun využívá: Smart TV, přenosná zařízení, IP Set Top Boxy a webovou aplikaci. Jde již o sedmnáctý TV kanál, který v rámci svých služeb Topfun nabízí. Kanál Kino Svět mají diváci v aplikacích Topfun k dispozici zdarma. Stačí se jen zaregistrovat na Topfun a kanál je k dispozici.

Kino Svět je první neplacený 24 hodinový kanál zaměřený na dokumenty s významným podílem české a slovenské produkce. Cílovou skupinou jsou ženy a muži ve věku 34 – 55 let a rozšiřuje tak programovou nabídku pro diváky CS Film. V současné době pokračují jednání o nasazení dalších atraktivních kanálů.

Topfun je nejdéle působící videopůjčovnou na tomto teritoriu. Služba odstartovala 15. 6. 2006 a za to dobu Topfun navázal strategická partnerství s 9 IPTV partnery, mezi něž patří například společnosti Orange, Slovak Telekom, SmartComp a další. Též spolupracuje s webovými portály, TV společnostmi a filmovými studii. Svůj obsah nyní dodává na Topfun 50 poskytovatelů z řad distributorů, producentů a filmových studií jako jsou například Universal Pictures, Warner Bros. Topfun nabízí své služby prostřednictvím webu, IPTV sítí a na Smart TV značek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Gogen a Hyundai. Dále také na přenosných zařízení s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone, satelitním přijímači Humax a další.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení