Menu

Káva v klávesnici už vás nerozhodí

22.08.2012 09:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Káva v klávesnici už vás nerozhodí

Káva v klávesnici už vás nerozhodí | foto: CHIP

Společnost Logitech představila zajímavou novinku. Je jí omyvatelná klávesnice Logitech Washable Keyboard K310, kterou zle snadno očistit pod vodovodním kohoutkem nebo ve dřezu. Omyvatelný obal má také výhodu v tom, že nevadí, pokud si do klávesnice zvrhnete kávu, kolu či víno. Jen stojí přes tisícovku.

 

 

 

Omyvatelnou klávesnici Logitech Washable Keyboard K310 je možné mýt ručně a lze ji ponořit vody (s výjimkou USB kabelu) do hloubky až 30 cm. Praktické výtokové otvory v zadní části klávesnice umožňují snadné vysychání, zatímco popisky kláves jsou tištěny laserem a mají UV potah, takže je tak jistější, že písmenka mytím nevyblednou. Klávesy podle výrobce vydrží až pět milionů úhozů, což znamená, že tato klávesnice snese jak mytí, tak úporné psaní.

KLávesnice je vybavena funkčními klávesami, numerickým blokem a je kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7. Díky dvanácti „hot“ klávesám pro okamžitý přístup k internetu, e-mailu, přehrávači, hlasitosti a dalším funkcím máte možnost snadno a rychle otevírat aplikace, které nejčastěji používáte, stiskem jediného tlačítka. Pro nastavení klávesnice nepotřebujete žádný software – stačí ji vybalit z krabice, připojit a začít psát.

Očekává se, že omyvatelná klávesnice Logitech Washable Keyboard K310 bude v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1249 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení