Menu

Kingston Digital přidává 256GB kartu do řady microSD karet Canvas React

09.08.2018 12:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
Kingston Digital přidává 256GB kartu do řady microSD karet Canvas React

Kingston Digital přidává 256GB kartu do řady microSD karet Canvas React | foto: CHIP

Společnost Kingston Digital oznámila přidání nové karty s kapacitou 256 GB do své microSD řady Canvas’ React.

S novou kapacitou nyní mají zákazníci možnost si vybrat podle svých potřeb z kompletního rozsahu od 32 GB do 256 GB. MicroSD karty od společnosti Kingston jsou navržené tak, aby poskytovaly stabilní výkon při nepřetržitém focení nebo natáčení 4K videa. Dávají uživatelům jistotu, že nebudou mít problémy s dostatkem paměti ve svých zařízeních.

Karty jsou navržené pro rychlost, kapacitu a odolnost paměti i v nejextrémnějších podmínkách. Třída Class 10 UHS-I U3 zajišťuje rychlost čtení až 100 MB/s a zápisu až 80 MB/s, a tak mají uživatelé svobodu pro zachycení svých dobrodružství ve Full HD nebo 4K se zrcadlovkou, kompaktem nebo lepšími telefony. Kromě vyšší kapacity mají nové karty Canvas React hodnocení Video Speed Class 30 (V30) a A1 App Performance Rating. Tato nová vylepšení tak přinesou dostatek místa nejen pro fotografie s vysokým rozlišením a 4K videa, ale také pro graficky náročná multimédia používaná v gamingu.

Paměťové flash karty Canvas mají doživotní záruku.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení