Menu

Kingston HyperX ‘H2O’ DDR3 s vodním chlazením

13.08.2010 12:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kingston HyperX ‘H2O’ DDR3 s vodním chlazením

Kingston HyperX ‘H2O’ DDR3 s vodním chlazením | foto: CHIP

Společnost Kingston oznámila uvedení paměťových sad HyperX ‘H2O’ DDR3 s kapalinovým chlazením a základních paměťových modulů HyperX ‘blu’ pro DDR2 a DDR3. Nejvyšší paměťová třída společnosti Kingston tak nyní zahrnuje pět produktových řad a pokrývá nároky všech typů uživatelů od těch se základními nároky až po extrémní hráče a počítačové nadšence.

Nejnižší kategorií pamětí HyperX je řada HyperX blu, která je určena pro hráče nebo počítačové nadšence se základními nároky. Nízkou spotřebou se vyznačují modely LoVo, zvýšenou odolností proti tepelné zátěži série Genesis a nároční hráči a přetaktovatelé si podle finančních možností vyberou mezi klasicky žebrovanou třídou T1, či novými vodními pamětmi H2O.

Paměti Kingston HyperX ‘H2O’ jsou určeny pouze pro DDR3 a jsou k dispozici v baleních po 4 či 6 GB (dva 2GB moduly pro dvoukanálovou paměť, nebo 3 dvojgigabajtové moduly pro paměť trojkanálovou. Jejich frekvence se 2000 MHz nebo 2133 MHz a latence 9-11-9 či 9-10-9.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení