Menu

Koloniál.cz nabízí zboží již pro 1,7 milionu obyvatel

25.09.2015 12:34 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Koloniál.cz nabízí zboží již pro 1,7 milionu obyvatel

Koloniál.cz nabízí zboží již pro 1,7 milionu obyvatel | foto: CHIP

Dva měsíce po svém startu rozšířil člen rodiny E-commerce Holding, Kolonial.cz, zásadně velikost své operační oblasti. 

Služby závozu potravin a drogistického zboží mohou nyní využívat kromě obyvatel podstatné částí středních Čech také zákazníci z Plzně a Rokycan. Po rozšíření pražského okruhu až do okolí Kladna, Berouna, Slaného, Kralup nebo Českého Brodu se jedná o druhou výraznou expanzi v horizontu pouhých několika týdnů. Nově tak Kolonial.cz pokrývá území s celkovým počtem přesahujícím 1,7 milionu obyvatel a do konce roku plánuje další růst.

Na základě analýzy nákupního chování byly pro Plzeň a Rokycany stanoveny prozatím tři závozové dny, konkrétně úterý, pátek a neděle. Doručení nákupů je možné objednávat na dobu mezi 14 a 22 hodinou. V nových oblastech bude samozřejmě zachován plný standard služby - objednané potraviny příručí zdarma doručí až za práh kuchyně, zákazníci mohou platit za objednané zboží platební kartou a mohou odevzdat příručímu vratné obaly.  Spolu s rozvojem závozové sítě pokračuje Koloniál v rozšiřování nabídky zboží, zejména v kategorii farmářských a bio výrobků, čerstvého masa a ryb.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení