Menu

Kompaktní dřevěné reproduktory

21.11.2012 11:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kompaktní dřevěné reproduktory

Kompaktní dřevěné reproduktory | foto: CHIP

Genius představil sestavu dřevěných dvoupásmových reproduktorů SP-HF800B určenou ke stolnímu počítači nebo notebooku. Novinka disponuje RMS výkonem 20 W a povrchem v barvě třešně. Bude se prodávat za cca 749 Kč s DPH.

 

 

 

Reproduktory mají velikost 120 x 220 x 130 mm a výrobce u nich zvolil klasický vzhled třešňového dřeva s pevnou konstrukcí skříní. Celkový hudební výkon sestavy je 20 W (RMS) a o zvukové podání se starají širokopásmové reproduktory o velikosti 3,5 palce doplněné o jednopalcové tweetery. Pracují s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a jejich odstup signálu od šumu činí 70 dB. Na předním panelu se nachází ovládací prvky pro úpravu hlasitosti. Reproduktory lze připojit k jakémukoli zařízení přes 3,5 mm stereo jack. Model SP-HF800B má univerzální využití, takže najde uplatnění u každého PC nebo notebooku při poslechu hudby, hraní her nebo sledování filmů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení