Menu

Kompaktní tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact – nejtenčí a nejlehčí na světě

04.09.2014 07:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompaktní tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact – nejtenčí a nejlehčí na světě

Kompaktní tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact – nejtenčí a nejlehčí na světě | foto: CHIP

Společnost Sony Mobile představila Xperia Z3 Tablet Compact – zatím nejtenčí a nejlehčí tablet s 8" displejem. Stejně jako větší Z3 nabízí nejvyšší úroveň vodotěsného designu.

02-xperiaz3compacttablet-white-side-72dpi-nahled

Nejtenčí a nejlehčí vodotěsný kompaktní tablet Xperia Z3 Tablet Compact nabízí tu nejvyšší úroveň vodotěsného designu. Je zároveň vybaven nejvýkonnějším procesorem v kompaktním tabletu, jasným osmipalcovým Full HD displejem a výkonnou audio technologií. Je to také jediný tablet, který nabízí PS4 Remote Play, díky čemu se hraní mobilních her na tabletu blíží zážitku z hraní na herní konzoli.

Jeho tloušťka je pouhých 6,4 mm a váží jen 270 g. Rohy z nerezové oceli, ultra tenký zaoblený rám a čelní panel z temperovaného skla vypadají elegantně a jsou velmi odolné. Xperia Z3 Tablet Compact se bude nabízet v klasickém provedení bílé nebo černé barvy.

Podpora funkce PS4 Remote Play znamená, že stačí připojit tablet ke konzoli PS4 přes domácí Wi-Fi a prostřednictvím bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4 Wireless Controller a držáku GCM10 Game Control Mount lze hrát hry kdekoliv doma na tomto tabletu PS4 hry. Aplikace PlayStation App také umožní využít Xperia Z3 Tablet Compact jako přídavnou obrazovku pro sledování her svých přátel, komunikaci s přáteli na PSN, nákupy her pro PS4 a jejich stahování – nebo na ovládání svého herního systému PS4.

08-xperiaz3compacttablet-black-ps4-remote-72dpi-nahled

A abyste mohli poslouchat hudbu bez rušení, modelová řada Xperia Z3 nyní také na tabletu nabízí i technologii DNC od Sony, která redukuje okolní hluk. Ruchy z okolí jsou v kombinaci se sluchátky MDR-NC31EM Digital Noise Cancelling, která také izolují zvuky z okolí, redukovány až o 98 %.

Procesor Qualcomm Snapdragon 801 Quad-core 2.5 GHz a 3 GB RAM se postarají o plynulý chod. Pode výrobce na baterie vydrží až hodin přehrávání videa.

sony-mobile-xperiaz3compacttablet-accu-1206-4c-72dpi-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení