Menu

Konference o IOT již zítra

03.11.2016 16:14 | Josef Mika + Přidat komentář
Konference o IOT již zítra

Konference o IOT již zítra | foto: CHIP

V pátek 4. listopadu můžete navštívit konferenci Unicorn College Open, která je letos zaměřená na fenomén internetu věcí (IoT).

Představuje Internet věcí (IoT) nafouknutou bublinu, nebo se stává nevyhnutelnou realitou? Výzkum společnosti Gartner zmiňuje více než 5 miliard připojených zařízení na počátku letošního roku a 20,8 miliardy v roce 2020. Jak změní výrobu Průmysl 4.0? Co nás čeká, až takzvaná chytrá města – Smart Cities – začnou vznikat i v Česku? A jaký dopad bude mít internet věcí na náš životní styl? Čeká nás doba, kdy data z chytrých hodinek zakážou vaší lednici automaticky objednat další uzené koleno? Přijďte na konferenci Unicorn College Open a dovíte se mnohem více!

Tvůrci platforem IoT a jejich uživatelé se budou věnovat současnosti a budoucnosti internetu věcí včetně úskalí jeho rozvoje. Představena budou i konkrétní řešení. Detailní program najdete zde.

Konference se koná od 8.30 v prostorách koncertního sálu Pražské konzervatoře, Dvořákovo nábřeží 2, Praha 1. Zájemci se mohou registrovat na https://www.unicorncollege.cz/european-it-center/unicorn-college-open/2016-11-04.html

iot

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení