Menu

Konvertibilní notebook pro příležitostné hraní

28.08.2017 10:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Konvertibilní notebook pro příležitostné hraní

Konvertibilní notebook pro příležitostné hraní | foto: CHIP

Konvertibilní notebook Nitro 5 Spin společnosti Acer má poměrně vysoký výkon, takže je ho možné využít i pro příležitostné hraní počítačových her. Osazen je totiž novými procesory Intel Core 8. generace, grafikou Nvidia GeForce GTX 1050 a rychlou grafickou pamětí GDDR5 VRAM.

Společnost Acer představila nový přenosný počítač Acer Nitro 5 Spin. Jde o konvertibilní notebook navržený tak, aby poskytl maximální všestrannost a i možnos zahrát si moderní hry jako Dota 2, Overwatch, nebo League of Legends. Jeho celohliníkové tělo má černý kartáčovaný povrch, červené akcenty a je vybaveno základními herními technologiemi. Patří mezi ně výkonné procesory a grafiky, vynikající zvuk, stabilní připojení a skvělý displej.

Zařízení Nitro 5 Spin vybavené procesorem až Intel Core i7 osmé generace, grafikou Nvidia GeForce GTX 1050 a rychlou grafickou pamětí GDDR5 VRAM. PCIe SSD s kapacitou až 512 GB2 zajišťuje rychlý start i odezvu systému. I díky 15,6" IPS displeji, podsvícené klávesnici a skvělému audio systému skládajícího se ze dvou reproduktorů a jednoho subwooferu, je tento konvertibilní notebook vhodnou platformou pro mobilní práci na počítači a zábavu na cestách. Nechybí ani bezdrátová technologie MU-MIMO (Multi-User Multi-Input Multi-Output) pro až třikrát rychlejší  stahování a plynulejší streamování. Acer Nitro 5 Spin bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za ceny od 1,199 €.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení