Menu

Konvertibilní TravelMate Spin B1 pro studenty

30.01.2017 16:58 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Konvertibilní TravelMate Spin B1 pro studenty

Konvertibilní TravelMate Spin B1 pro studenty | foto: CHIP

Acer oznámil dostupnost svého nejnovějšího konvertibilního notebooku Acer TravelMate Spin B1 (B118) určeného pro vzdělávací sféru. Tento 11,6" notebook s Windows 10 Pro se snadno přenáší  a nabízí čtyři režimy použití.

Konvertibilní notebook TravelMate Spin B1 se podle výrobce hodí pro uspokojení širokých potřeb studentů i učitelů. Může se pochlubit čtyřmi univerzálními režimy, které usnadňují jeho použití. Jde o režimy Displej a Stan pro skupinové projekty a vzájemné sdílení nápadů, režim Tablet pro výuku na cestách, v laboratořích či při exkurzích a režim Notebook pro všechno ostatní. Notebook je vybaven Full HD nebo HD dotykovým displejem.

TravelMate Spin B1 byl také navržen s důrazem na vysokou odolnost. Mezi prvky, které tuto vyšší odolnost zajišťují, patří střední gumový rámeček absorbující nárazy a tlaku odolný displej se zvýšenou pevností (vydrží čelní náraz o síle až 60 kgF). Klávesnice je odolná vůči polití vodou o objemu až 330 ml. Systém žlábků pod klávesnicí a touchpadem odvádí vodu tak, aby tekla v dostatečné vzdálenosti od vnitřních součástí notebooku, a nakonec vytekla spodkem základny.

Na baterii vydrží notebook až 13 hodin. Pohání ho procesor Intel Pentium a grafika Intel HD Graphics. Díky stylusu podporujícího Windows Ink mohou studenti intuitivně zapisovat své poznámky, upravovat dokumenty, pracovat v různých aplikacích a kreslit. Studenti mohou zůstat ve spojení díky rychlému dvoupásmovému bezdrátovému připojení 2x2 MIMO 802.11ac. K notebooku lze připojit periferie přes rozhraní Bluetooth 4.0, dva porty USB 3.0, jeden port USB 2.0 a jeden HDMI. K dispozici je 3,5mm konektor pro sluchátka a čtečka karet SD. Nový Acer TravelMate Spin B1 bude pro vzdělávací sektor a firemní zákazníky k dispozici ve 2. čtvrtletí 2017.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení